Jak pracujemy?
6 kroków do sukcesu Twojej firmy

Nasze wartości

Czy wartości przedsiębiorstwa mogą realnie wpływać na jego efektywność biznesową?

W przypadku przeprowadzania przez nas  restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz osobiście wykonywanej przez Prezesa i właściciela producentis sp z o.o pracy jako interim manager wiemy,  że wartości takie jak:  uczciwość, pasja, szybkość odgrywają kluczową rolę w poprawie efektywności biznesowej. Doświadczenia zebrane podczas prowadzenia doradztwa biznesowego oraz doradztwa restrukturyzacyjnego wraz z naszą skuteczność w działaniu potwierdzają jednoznacznie, jak bardzo wyznawane wartości wpływa na wyniki biznesowe.
Często naszym zadaniem jest ocena kultury organizacyjnej i wartości wyzwanych, przez naszego kontrahenta.

Poczucie wartości i zasad, jakimi firma się kieruje, ma istotne znaczenie w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami. Podobnie jak w życiu prywatnym, większość ludzi preferuje współpracę z osobami i przedsiębiorstwami, które wyznają konkretne wartości i działają zgodnie z nimi. W kontekście biznesowym, przedsiębiorstwo, które nie potrafi ustanowić takich powiązań wartościowych z klientami, może napotykać trudności w przekonaniu ich do współpracy i zaangażowania. To właśnie ta myśl przyświecała założycielowi Producentis Przemysławowi Sucharek  w momencie powstawania spółki. Był świadom, że wartości, którymi się kieruje, mogą przyczynić się do świadczenia najlepszych usług klientom. Jego celem było, aby Producentis był postrzegany jako firma, która oferuje opiekuńcze, profesjonalne i uczciwe doradztwo, stanowiącą platformę rzeczywistej pomocy dla przedsiębiorstw produkcyjnych w trudnej sytuacji kryzysowej.  Przemysław Sucharek podczas swej ponad 10-letniej kariery jako manager wyższego i średniego szczebla zarządzania w zakładach produkcyjnych FMCG kierował się nimi podczas codziennej pracy i tworzył  wygrywające  zespoły.

Wygrywające zespoły: kluczowe elementy sukcesu ?

Wygrywające zespoły to grupy ludzi, które osiągają wysokie wyniki, skutecznie realizują cele i odnoszą sukcesy w swojej dziedzinie. Są one charakteryzowane przez silną współpracę, zaangażowanie, wzajemne wsparcie i zdolność do efektywnej komunikacji. Wygrywające zespoły mają dobrze zdefiniowane cele, jasno określone role i odpowiednie umiejętności, które umożliwiają im osiąganie optymalnych wyników. Kluczowe elementy wygrywających zespołów to zaufanie, współpraca, motywacja, odpowiednie zarządzanie oraz zdolność do adaptacji i rozwiązywania problemów.

W jaki sposób osiągamy takie efekty? Co nas wyróżnia, na tle innych firm consultingowych? Poznaj wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Szybkość

Doskonale wiemy, że w sytuacji kryzysowej każdy dzień zwłoki oznacza konkretne straty finansowe. Dlatego zawsze skupiamy się na osiągnięciu szybkich i wymiernych efektów. Analizy i propozycje gotowych do wdrożenia rozwiązań dostarczamy w zaledwie 14 dni!

Pasja

Jesteśmy zespołem pasjonatów biznesu, którzy stale aktualizują swoją wiedzę i są na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami. Tym samym wciąż mamy motywację do dynamicznego działania oraz przestrzeń na wdrażanie nowych unikalnych i skutecznych rozwiązań. To wszystko pozwala nam to patrzeć szeroko na sytuację całego przedsiębiorstwa, wyszukiwać nieoczywiste rozwiązania i wdrażać kompleksowe plany naprawcze. Skupiamy się na funkcjonowaniu całej organizacji, a nie tylko jednego działu.

Uczciwość

Dobro klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nie boimy się podejmować trudnych decyzji i bierzemy pełną odpowiedzialność za efekty naszych działań. Gwarantujemy to poprzez prowizyjny system rozliczeń i transparentne działania – zarabiamy, jeśli pomożemy poprawić sytuację spółki.