Konsulting dla piekarni i cukierni

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich piekarni i cukierni, które chcą rozwinąć swój biznes
i osiągnąć lepsze wyniki finansowe. Jesteśmy tu po to, by zadbać o zwiększenie Twoich zysków. Proponujemy profesjonalny consulting gastronomiczny.

Naszą usługę wybierają podmioty, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, jak i te z wieloletnim stażem. Możemy pochwalić się doświadczeniem w zakresie doradztwa biznesowego, popartym licznymi sukcesami. Obejmuje ono także przeprowadzanie restrukturyzacji w piekarniach i cukierniach. Zależy nam na tym, by krok po kroku poprawić prosperowanie Twojej firmy.

Doradztwo gastronomiczne - co oferujemy nowym firmom?

Założenie piekarni lub cukierni wiąże się z koniecznością podjęcia wielu decyzji. Trzeba wybrać lokalizację placówki, zapoznać się dokładnie z konkurencją, a także wybrać odpowiednie działania marketingowe. Oprócz tego należy jeszcze podjąć kroki stricte związane z działaniem w branży gastronomicznej. Mowa np. o wybraniu dostawców, skonstruowaniu oferty czy wyposażeniu miejsca w profesjonalny sprzęt.

Wskazówki od doświadczonego doradcy biznesowego są bezcenne. Pozwalają znacznie szybciej osiągnąć satysfakcjonujące zyski. Z nami proces powstawania działalności przebiegnie bez przeszkód biurokratycznych i organizacyjnych. Wiedza to niezwykle ważny zasób. Chcemy podzielić się z Tobą wszystkim tym, co wiemy o branży gastronomicznej, byś mógł uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Fachowe doradztwo to możliwość korzystania z doświadczenia osób, które już wielokrotnie towarzyszyły piekarniom i cukierniom na każdym etapie ich działalności.

Jak wspieramy już istniejące biznesy?

Na profesjonalne doradztwo biznesowe liczą również cukiernie i piekarnie, które już od jakiegoś czas działają w branży. Część z nich nieświadomie popełnia błędy, uniemożliwiające efektywne budowanie marki i zwiększenie zysków z działalności. Z naszymi ekspertami dowiesz się, co możesz poprawić, by ukrócić nieopłacalne praktyki.

Consulting gastronomiczny dla takich firm może skupiać się np. na poprawie jakości usług gastronomicznych. Usługa obejmuje też takie kroki jak np.:

  • udoskonalenie zarządzania personelem i zwiększenie jego efektywności,
  • dopracowanie istniejących procedur lub opracowanie nowych standardów,
  • wsparcie w procesie tworzenia raportów,
  • pomoc w realizacji konkretnych projektów gastronomicznych.

W skrócie – posługując się wiedzą gromadzoną przez lata praktyki, pomagamy naszym Klientom realizować ich plany. Z nami zapanujesz nad kosztami i dowiesz się, w jakich kierunkach może rozwijać się Twoja działalność. Specjalnie dla Twojego biznesu przeprowadzimy wyczerpującą analizę rentowności piekarni oraz cukierni.

Consulting gastronomiczny - w jaki sposób działamy?

Wiemy, że branża gastronomiczna jest bardzo zróżnicowana i każdy nasz Klient jest nieco inny. Pracę zawsze zaczynamy od dokładnego zapoznania się z Twoim biznesem. Aby doradztwo gastronomiczne zakończyło się sukcesem, potrzebna jest zacieśniona współpraca naszych doradców biznesowych z osobami, które odpowiedzialne są za m.in. zarządzanie operacyjne, logistykę czy marketing. Mamy doświadczenie na wszystkich tych polach. Zapoznamy się z oczekiwaniami, wysłuchamy sugestii i opracujemy sposoby na realizację zaplanowanych celów.

Piekarnie i cukiernie zgłaszają się do nas także w sytuacjach, wymagających szybkiej reakcji. Wiemy, jak działać ekspresowo, zażegnać kryzys albo ograniczyć jego konsekwencje. Od lat wspieramy w zarządzaniu te biznesy, które chcą aktywnie budować swoją pozycję na rynku i skutecznie realizować swoje plany. Dzięki temu, że dysponujemy kompleksową wiedzą, możemy wesprzeć Cię właściwie na każdym polu – od początkowego wsparcia, przez opracowanie strategii, dobór urządzeń, opiekę technologiczną, aż po radzenie sobie z bieżącymi, wymagającymi szybkiej reakcji, trudnościami.

Zaufaj sprawdzonym doradcom biznesowym

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dynamiczna jest branża gastronomiczna, dlatego stale dbamy o to, by zapewniać naszym odbiorcom pomoc dostosowaną do aktualnych wymagań rynku. Nieprzerwanie śledzimy zachodzące na nim zmiany i aktualizujemy dostępną ofertę. Wszystko po to, byś mógł otrzymać dopracowane pod każdym kątem doradztwo gastronomiczne, które będzie miał realny wpływ na Twoją działalność.

Chcesz przyspieszyć rozwój swojego biznesu i zwiększyć jego dochodowość? Fachowy consulting gastronomiczny właściwie Cię ukierunkuje oraz pozwoli Ci skupić się na newralgicznych kwestiach. Oszczędź czas i pieniądze z naszym zespołem. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, jak możemy pomóc Twojemu przedsiębiorstwu.