Interim management

Znalezienie wykwalifikowanych managerów to bardzo skomplikowane zadanie, dlatego chcemy Ci pomóc i oferujemy kompleksowy interim management. Na czym to właściwie polega? Przede wszystkim na tym, że oddelegowujemy do Twojej firmy jednego z naszych menadżerów, który zajmie się zarządzaniem konkretnym sektorem w codziennym funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa. To skuteczny sposób na wyjście z dotychczasowych kłopotów, dopracowanie nowych strategii biznesowych oraz rozwój firmy.

Czym jest interim management i co musisz wiedzieć? Przydatne wskazówki

Zastanawiasz się nad tym, czym tak naprawdę jest interim management i co musisz wiedzieć na temat tego zjawiska? Spieszymy Ci z odpowiedzią. To nic innego, jak czasowe i jasno sprecyzowane (celowo oraz zakresowo) działania w obrębie Twojej firmy, realizowane przez wykwalifikowanego specjalistę z zewnątrz. W tym przypadku będzie to osoba pracująca dla nas, która pomoże Ci: 

 

 • nakierować dotychczasowe działania i kroki na osiągnięcie konkretnych celów i rezultatów (określonych na samym początku współpracy),
 • znaleźć balans pomiędzy ryzykiem oraz zyskami w zakresie realizowanych działań,
 • poprawić współpracę między zatrudnionymi pracownikami,
 • zarządzać konkretnym sektorem w przedsiębiorstwie.

Jak widzisz interim manager może się dla Ciebie okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wystarczy, że przekażesz nam swoje wskazówki oraz opowiesz o potrzebach i celach, a nasz specjalista dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania w stu procentach.

Jak interim manager może pomóc Twojej firmie? Największe zalety

Profesjonalny, doświadczony i rzetelnie wykonujący swoje obowiązki interim manager może Ci przynieść wiele korzyści. Chcesz się o tym przekonać? Wystarczy, że zdecydujesz się z nami współpracować, a nasz specjalista zajmie się wyznaczonym przez Ciebie sektorem.

 

Tym sposobem masz pewność, że manager do wynajęcia wniesie do Twojej firmy swoje wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowaną wiedzę branżową. Podzieli się tym z Twoimi pracownikami, tak aby w przyszłości firma mogła funkcjonować na najwyższym z możliwych poziomów. Co jeszcze możemy Ci zaoferować? Przede wszystkim: 

 

 • poprawę funkcjonowania działów, które znajdą się pod opieką naszego menadżera, 
 • stworzenie solidnych i umiejących ze sobą współpracować zespołów, 
 • zbudowanie odporności na wszelkie kryzysy i trudne/problematyczne sytuacje.

Brzmi interesująco? Manager do wynajęcia może Ci pomóc w dowolnie wybranym momencie, a jego wynagrodzenie będzie uzależnione od osiąganych przez niego wyników. Nie musisz się niczym martwić. Za jego usługi zapłacisz dopiero wtedy, gdy zauważysz, że omawiana współpraca przynosi Ci pewne korzyści finansowe czy też wizerunkowe.

Czemu w ogóle warto postawić na profesjonalnego menadżera do wynajęcia?

Nie da się ukryć, że menadżer do wynajęcia okaże się pomocny w wielu mniejszych, jak i zdecydowanie większych firmach. To jedno z najskuteczniejszych i najpewniejszych rozwiązań na czasy kryzysu. Z tego też względu nie zastanawiaj się długo nad nawiązaniem z nami długofalowej współpracy.

 

To dla Ciebie ogromna szansa na wyjście z “dołka’, zbudowanie silnego zespołu oraz uzyskanie bezpieczeństwa finansowego. Oczywiście na początku nie obejdzie się bez wnikliwych i rzeczowych analiz, tak aby wiedzieć, w którym konkretnie sektorze powinien działać menadżer do wynajęcia. Najważniejsze jest to, że nigdy nie zostaniesz z problemem w pojedynkę, a my postaramy się Ci pomóc na każdej możliwej płaszczyźnie.

 

Interim manager zaproponuje Ci kompleksowe rozwiązania, które będą dotyczyć m.in.:

 

 • zmian biznesowych, 
 • zwiększenia efektywności prowadzonej działalności,
 • restrukturyzacji przedsiębiorstwa,
 • zarządzania biznesowego oraz kryzysowego, 

To od Ciebie w dużej mierze zależy to, co zrobisz z uzyskanymi poradami i wiedzą. Otwórz się na pomoc z zewnątrz i zadbaj o swoją firmę. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci sprecyzowane kompetencje menedżerskie na określony czas. Z naszą pomocą Twój biznes zacznie się rozwijać, a Ty poradzisz sobie z każdym problemem.