Dlaczego współpraca z Interim Managerem jest skuteczna?

Trudny okres na rynku wywołany pandemią, galopującą inflacją i niestabilną sytuacją geopolityczną na świecie, spowodował duży wzrost zainteresowania współpracą z Interim Managerami. Wcale nas to nie dziwi, bo kryzysy zawsze powodują rozwój efektywnych form zarządzania przedsiębiorstwami. Oczywiście efektywność to nie tylko optymalizacja kosztów. To również, chociażby budowanie 💪  wygrywających zespołów, które opanowują żywioł kryzysu nie poprzez prowadzenie sztywnych procedur, ale dzięki „zwinności”, elastyczności i kreatywności.

🔴  Przedstawiamy Wam Interim Management 🔍 

Publikacja

💡 Zauważ, że to kreatywność wygrywa w czasie kryzysu. Oglądałeś kultowy film „Cast Away”? To właśnie z tego powodu strategia szyta na miarę potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa może być dzisiaj kluczowa. Kryzys roznieca potrzebę kreatywności i włączenia innego myślenia.

Dlaczego współpraca z Interim Managerem jest tak skuteczna? 👇

🔴  Działania Interim Managera są określone w czasie i nakierowane na osiągniecie konkretnych rezultatów biznesowych. Co ważne, Interim Manager współpracuje ściśle z Twoją firmą i partycypuje w ryzyku i zysku w stosunku do sprecyzowanego celu.  Krotko mówiąc: bierze pełną odpowiedzialność za składane obietnice, a jego celem jest usprawnienie przedsiębiorstwa👏  💪

I to jest fair!

🔴  Zastanawiasz się kiedy firmy najczęściej decydują się na współpracę z Interim Managerem?

Najnowsze badania zrealizowane w kwietniu 2022 roku przez @Stowarzyszenie Interim Managers wykazało, że najczęstsze powody to:

➡️    1. Brak kompetencji w firmie.

➡️    2. Potrzeba zmiany organizacji w firmie (rozwój technologiczny, zmiany wymuszone przez pandemię).

➡️    3. Chęć wzmocnienia zespołu.

Dotyczy to Twojej firmy? Interim Management jest dla Twojego biznesu najlepszym rozwiązaniem!