Czy chleb jest zdrowy? Program na żywo w TVP.

Doradca biznesowy Przemysław Sucharek w programie telewizyjnym “Pytanie na śniadanie”

Jestem zaszczycony, że miałem możliwość wystąpić kolejny raz jako ekspert w programie telewizyjnym “Pytanie na śniadanie” w dniu 15 czerwca.
Jestem doświadczonym doradcą biznesowym i interim managerem. Posiadam ponad 11-letnim doświadczenie w zarządzaniu zakładami przemysłowymi w branży piekarniczo – cukierniczej oraz chemicznej i paszowej. Doświadczenie zdobywałem poprzez współpracę z liderami regionalnymi oraz korporacją międzynarodową. Moje umiejętności obejmują również inne role w branży piekarniczo – cukierniczej, takie jak: główny technolog, specjalista ds. bezpieczeństwa żywności, inżynier procesu i operator linii.

To wyjątkowe doświadczenie umożliwiło mi współpracę ekspercką ze znanymi prowadzącymi, takimi jak Ida Nowakowska, Tomasz Wolny. Drugim zaproszonym do studia gościem była Anya Landra – ceniona naturopatką i ekspertką w medycynie starożytnej.

Przed tym występem z okazji międzynarodowego dnia bułki, zastanawiałem się nad różnymi kwestiami. Jedną z nich była odpowiedź na pytanie:
czy moje pierwsze pojawienie się na żywo w telewizji będzie równie łatwe, jak przysłowiowa “bułka z masłem”?. 

W tym programie bardziej zastanawiałem się, czy “z tej mąki będzie chleb” 😁?

 Niestety, ostatnio chleb cieszy się złą opinią. Często spotykamy się z różnymi wątpliwościami.

  • Czy powinniśmy ograniczać spożycie chleba w naszej diecie?
  • Czy chleb faktycznie zasługuje na taką złą sławę?
  • Który rodzaj chleba jest najzdrowszy?
  • Jak możemy dokonać odpowiedniego wyboru, który przyniesie korzyści naszemu organizmowi?
  • Co kryje się za fenomenem chleba Ezechiela, znanego również jako chleb esseński?
  • Ile kalorii zawiera kromka chleba?

W ramach tego odcinka programu “Pytanie na śniadanie” rozwialiśmy wszelkie wątpliwości i przedstawiliśmy rzetelne informacje na temat chleba oraz jego wpływu na zdrowie i sylwetkę. Omówiliśmy różne rodzaje chleba, ich wartości odżywcze, kaloryczność oraz wpływ na nasz organizm. Moje doświadczenie w branży piekarniczej pozwoliło mi przedstawić praktyczne i merytoryczne spojrzenie na tę kwestię.

Jeśli chcesz poznać prawdę o chlebie, serdecznie zapraszam do obejrzenia tego odcinka programu. Tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz cenne wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego chleba dla Twoich potrzeb. Jako doradca biznesowy, z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci podejmować świadome decyzje w zakresie żywienia i zdrowego stylu życia.

Poniżej link do filmu:

Czy chleb pełnoziarnisty jest zdrowy?- film